Mouse önerisi olan var mı?

50 60 tl ye alınabilecek, kablolu, 4-5 tuşu olan, mouse öneriniz var mı?
nette baktım da kamyonla mouse var. ama marka noktasında hiç bilgim yok.
rampage/everest/inca veya başka markaların kalitesi hakkında bilgisi olan varsa da süper olur. şimdiden çok teşekkür ederim.

logitech

  • jamswety  (04.03.20 16:03:07)
M705 var. 6 7 düğmesi var ama pahalı. 50 60a zor biraz. Hiç fazla tuşlu görmedim yani

  • sutlu nescafe  (04.03.20 16:39:40)
logitech kullandım daha önce çok da beğeniyorum ama şu anda onu alacak durumum yok.
dediğim fiyata söylediğim markaların 5 tuşlusu var ama 1 hafta sonra bozulur mu diye korkuyorum. 1 yıl gitsin yani :)

  • cahs  (04.03.20 16:43:18)
Bim den 15 liraya gosmart marka kablosuz mouse aldım 2 ay oldu sorunsuz çalışıyor :)

  • kanlakarisikyagmur  (04.03.20 17:02:59)
carrefour'da logitech m171 var 60'a

www.carrefoursa.com

1 yıl gitsin yeter diyorsunuz da bu mouse'u alıp fırlatmadıkça çok rahat 3 yıl gideri var; şanslıysanız 5 yıla kadar yolu var bence.

edit: amazonda'da 64eymiş kargo beleş. yanınızda carrefour yoksa.

www.amazon.com.tr
  • jamiro  (04.03.20 17:29:06 ~ 17:30:38)
@kanlakarisikyagmur, ben de daha önce bimden aldım. 1 hafta sonra attım. o yüzden 15 20 liralık almayı düşünmüyorum. tabii ki 50 60 lira da çok değil ama bimdekinden iyidir heralde:)

@jamiro, günde 1-2 saat oyun oynuyorum da o yüzden 3 tuşlu almak istemiyorum. 4-5 tuşlu alacak olmasam ilk alacağım mouse olabilirdi :)
  • cahs  (04.03.20 17:56:50)
kablosuz diye belirtmissin ama yazmadan edemedim.

su var bende. 2014'te 25 liraya almisim. su an onu kullaniyorum. artik tekliyor tabi ee 6 yil...

en guzel yani hic isigi misigi yok. basit 3 tuslu. marka kalitesi hakkinda bilgi verir en azindan

www.hepsiburada.com
  • yoggi  (05.03.20 03:00:50)