[]

Nisanda biletler neden pahalı?

Selamlar, örnek olarak adana istanbula bakıyorum. Normalde ileri tarih daha uygunken baya 2 katı olacak kadar pahalı. Nedeni nedir?
 
okulların ara tatili


  • anarsika  (04.03.20 13:49:08) 
hem ara tatil var, hem 23 nisan var hem de nisanın son haftası ramazan galiba. Oruç tutanların bir kısmı ramazandan önce tatil planı yapıyor çevremde.


  • fraise  (04.03.20 13:56:26) 
adana özelinde bakarsak nisanda karnaval var, geçen sene de karnaval tarihlerinde biletler pahalıydı.


  • ofelia  (04.03.20 14:02:26) 
Ara tatil eskiden ocak-şubat değil miydi ya? Yaz tatiliyse de haziran falandı sanki. Ramazan da nisan sonu başlıyor.


  • six packsiz  (04.03.20 20:20:19) 
Artik 2 haftalık somestr tatili dışında birer haftalık 2 tatil daha var.


  • fraise  (04.03.20 20:52:33 ~ 20:53:06) 
Nisanda portakal cicegi festivali var cunku. Otellerde bile yer kalmiyor.


  • goochie goochie  (05.03.20 11:38:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.