[]

B1 olan birinin cambridge ielts’den çalışması

Saçma mı olur? Hedef ielts 6, 9 ayım var.
 
bence 6 zor değil. soru çeşitlerine bak sınavda çıkabilecek soru çeşitlerine çalış. essay yazmayı öğren konuşma pratiğini arttırmaya çalış 6 alırsın. yatkınlığın yüksekse 2 hafta 1 ay çalışıp dahi alırsın.

ielts-simon.com
  • NightBringer  (03.03.20 14:15:43 ~ 14:16:00) 
bence sacma yapamazsin. o kadar zamanda yetismez.

su yukaridaki yorum ne kadar gereksiz ve sacma ise sizin sorunuzda öyle. yapabilen adam 3 ayda yapar, yapamayan 10 senede yapamaz.

ögrenmek icin hic bir sacmalik yoktur, yanlis yapsanizda o kötü ögrenme tecrübesi olur. bu is fonksyon degil, a yi yaparsan ögrenirsin degil. isterseniz ögrenirsiniz.
  • duygusuzromantik  (03.03.20 14:58:41) 
Cok daha kisa surelerde calistirdigim ogrenciler yapti. Mumkundur.


  • sagesen  (03.03.20 15:20:27) 
ingilizceye sıfırdan başlasan 9 ay sonunda ieltsten 6 alırsın.


  • ismim ibrahim  (03.03.20 15:28:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.