Ucuza ceviz-fındık-badem

Bunları öğütüp kendime sağlıklı ara öğünler yapmak istiyorum ama markette çok pahalı. Ankara'da veya internetten ucuza alabileceğim bir yer biliyor musunuz?

semt pazarında her zaman daha uyguna buluyorum ben, size en yakın pazar yerini öğrenip oradan bakabilirsiniz.

  • 1286  (03.03.20 14:37:44)
kabuklu alırsan daha sağlıklı ve ucuza gelir

  • bir soru sorcam  (03.03.20 14:53:02)
Pazardan bulabilirsin. Koyden getirilenler uygun fiyata satılıyor, kabuklu olarak.

Kabuklu fındık kırmak için metal fındık değirmenleri var. Oyle kurabilirsin. Biraz uğrastirir ama marketten alacağın iç fındığın 5te birini ödemiş olursun.

Ciftci geçen ağustosta kabuklu fındığı 15-17 gibi bir fiyata sattı tüccarlara. Aynı günlerde markette yine kabuklu fındık 40 lira civaroydi. Üzerinde hiç bir işlem olmadığı halde.
  • biseysorcaktim  (03.03.20 16:06:33)
Ayda bir internetten toplu aldığım bir site var, ürünleri baya taze ve kaliteli, Kırıkkale den geliyor, çerez tabağı diye arat gelir Google da, hafta sonları genel %20 indirim falan olunca şöyle söyleyeyim a101 çerezya ürünlerinden daha ucuza geliyor.

  • candanag  (03.03.20 23:44:34)