[]

Devlet Hastanesinde Tahlil - Görüntü Sonucu Gösterme

tahlil, ultrason, röntgen sonuçlarımızı illa bizi muayene edip, yönlendiren doktora mı göstermek zorundayız? Başka bir doktordan randevu alıp gösterebilir miyiz sonuçları? yada randevu aldığımız doktor da görebilir mi?
 
Farklı doktora gösterebilirsiniz. Tahlili yaptırdığınız hastaneye göre, sonuçları kimin gördüğü değişiyor. Aynı hastanedeki doktorlar, tahlil sonuçlarını kesin görür. Farklı hastanedekilerin de bazıları görebilir. enabiz'dan sonuçları kendiniz indirip, farklı hastanedeki doktorlara da gösterebilirsiniz.


  • PhoenixRising  (03.03.20 13:09:11) 
aynen sağlık bakanlığının "e-nabız" uygulamasında size ait tahlilleri raporları herşeyi bulabilirsiniz..
hatta başka doktorların bu sonuçlarınızı görmesine izin verme yada kısıtlama seçenekleri bile var..

  • strobist  (03.03.20 13:25:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.