[]

2. el e kitap okuyucu bakıyorum. Dikkat etmem gereken bir şeyler?

Model, özellik vb şeylerde neye göre arama yapmalıyım?
 
Ekranın arka ışık destekli olması önemli. Kindle paperwhite modellerinde bu mevcut. Bir de göz sağlığı için e-ink teknolojili olması da önemli. E-ink teknolojili okuyucuların şarjı da 2-3 falan dayanıyor. Bu özellik de Paperwhite'ta var. Basitçe Kindle Paperwhite 3 falan bakabilirsin.


  • himmet dayi  (03.03.20 12:53:29) 
kitap okuyucuya mi yoksa tablete mi ihtiyaciniz var bunu belirleyin.

kitap okuyucu sadee kitap okutur, dergide, sunda bunda ise yaramiyor. bir seyi genel gecer okumak icin ise yarayan bir sey, romanlar gibi. gözü yormaz.

tablet daha efektif, hizli özellikle görsel eserlerde mükemmel ama arka isigi dolayisi ile göz yoruyor.

model olarak kindle ya da kobo alin. fark yok bence. literally 10 senedir kindle kullaniyorum.
  • duygusuzromantik  (03.03.20 15:02:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.