[]

bluetooth kulaklık önerisi.

yeni bir kulaklık alacağım, piyasada var olan seçenekler sony wh1000xm3, sennheiser momentum 3, bose 700 ve bowers wilkins px7. momentum 3 ve bose deneme imkanım oldu, momentum 3 ü bas ağırlıklı buldum, duyduğuma göre sony ondan da daha bas ağırlıklıymış. ben flat yapılı ses karakterini seviyorum ama yine de sizin önerilerinizi almak isterim,okuduğum her yerde benim beğenmediğim bas ağırlıklı kulaklıklar övülmüş. bu cihazlara sahip veya deneme imkanı olmuş olan arkadaşlar varsa hangisini önerirsiniz?
 
Prime timeda tekrarlayayım sorumu


  • eksisozlukokuryazari  (03.03.20 21:53:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.