USB wifi

Bunları laptopa takınca modemin çok yakınında olmak gerekir mi? Kütüphane gibi yerlerde kullanabilir miyiz?

Bir de şunun fiyatına bakar mısınız? Dün 99 liraydı şimdi artmış. Ben ilana baktım diye cookieskerden dolayı mı öyle acaba yoksa sizde de 120 lira mı?

www.mediamarkt.com.tr

link açılmıyor

  • fezagezgini  (02.03.20 13:43:22)
hayir. telefonla test edebilirsiniz. telefonun cektigi yerlerde bu usb cihaz da wifiye baglanir. tabi wifiyi zar zor alan bir telefona kiyasla belki de cekmeyebilir.

119 lira gozukuyor evet.
  • tanaka  (02.03.20 13:48:00)
@ Tanaka tam anlayamadım.hayır derken çekmez mi demek istedin? Laptobun kendi Wi-Fi bağlantısından farkı var mı? Kullanacağım yerlerde telefon çekiyor. Ama kütüphane büyük olduğu için modem uzaktadır.

  • nick bulamadim  (02.03.20 13:59:10)
yok hayir derken modemin cok yakininda olmaniz gerekmez manasinda demistim. ilk soruya istinaden evet karisiklik olmus.

bilgisayarin kendi wifisinden cok farkli olmaz. benim kullandiklarimda hic sorun yasamadim ama wifi tam ceken yerlerdi. boyle bir cizgili wifi ceken yerlerde belki dusuk performans gosterebilir. ama starbucks, havaalani vb. yerlerde rahat rahat kullandim. sorun cikarmadi.

uc bes dolarlik bir sey olmasi gereken seyin 120 lira olmasi ise baska bir trajedi.
  • tanaka  (02.03.20 14:45:48)