Zomato gold

Bunu kullanan var mı? 6 aylık 96 TL. 1 yemeğe 1 yemek bedava gibi aşırı cazip teklifleri var.
Bu doğru mu? Pratikte de böyle mi?

evet kullandım, istanbuldan taşınınca devam etmedim. bazı mekanlar 1+1 yemek, bazıları 2+2 içki veriyordu. dikkat edilmesi gereken bazı detaylar mekana göre değişiyor. kimisi hamburger menüde sadece hamburger bedava, patates vb ekstra bedel alırım diyor. kimisi menüde neyse 1+1 bedava falan. arada bir dışarı çıkan birisi isen her türlü parayı çıkartıyorsun. bir de zomato üyesi, düzgün yorum yaparsn vb diye ekstra bir ilgi gösteriliebiliyor. en azından ben bu şekilde deneyimledim

  • gazozailacatmauzmani  (02.03.20 12:23:53)
ben kullanıyorum 1 yıllığını 125 tl e aldım, sayısız kere sorunsuz kullandım çooook memnunum. menülerde geçmiyor, 1+1 yemekleri, zomatomuz olmasa o parayı vermeyeğimiz mekanlarda kullanıyoruz , içkide bile inanılmaz karlı geliyor.

  • benaslinda  (02.03.20 12:26:51)
ben de kullanıyorum ve hala böyle bir şey nasıl var olabilir, aklım almıyor. 150 liraya 1 yıllık aldım ve verdiğim parayı üç dört yemekte çıkardım zaten. türkiye'de çok uzun vadeli olacağını düşünmüyorum. zarar ettiğini açıklayan restoranlar var, bazıları sistemden çıkıyor. bir an önce alıp kullan bence.

mekana gitmeden önce yorumlara bakmakta fayda var. bazı restoranlarda her yemek ya da içecek dahil olmayabiliyor, gerçi ben rast gelmedim hiç. herhangi bir kötü ya da soğuk muameleyle de karşılaşmadım, karşılaşanlar varmış.

bir de kadıköy, beşiktaş, taksim gibi merkezi yerlerde vakit geçiriyorsan almalısın. anlaşmalı mekanlar genelde buralarda.
  • sir gawain  (02.03.20 12:35:35 ~ 12:42:39)