[]

Motosiklet plakası değişimi

Selam

Muayeneden geçmek için aynı plakayı yeniletmem gerekiyormuş. Plaka delikmiş çünkü. Bu işin prosedürü nedir? Ne kadar zaman alır? Teşekkürler.


 
Muayeneden kalinca verdiklleri kagit ile umraniyedeki trafik vakfina gideceksiniz. Plakalarinizi da sokup yaniniza alin. En son plaka basi 16 tl odeyerek 1 saat icinde alacaksiniz.

Muayeneye gitmeyecekseniz ilce trafik subeden kagit alacaksiniz. Plakalar yine yaninizda olacak
  • oscar  (02.03.20 09:07:01) 
araba için plakalık alıp, plakayı ona taktım. delikleri de etiketle kapattım.


  • sutlu nescafe  (02.03.20 09:21:19) 
Delikleri kapatmak işe yaramıyor genellikle, ben ve yanımdaki kişi kaldık birkaç ay önce. İstersen gidip o kaldı kağıdıyla çıkartıyorsun uğraşmak istemezsen de gittigidiyordan vs plaka basıp yollayanlar var, onlardan yaptırdım ben, mühür de basıyorlar. Bu sefer delmeden plakalıkla monte edip gidiyorsun.


  • okumayi sevmeyen okur  (02.03.20 10:56:23) 
aynı şekilde 2 defa geçtim muayeneden. hatta ikinci muayeneyi 2 defa yaptılar. muayene eden arkadaşı denetleyeceklermiş.


  • sutlu nescafe  (02.03.20 12:25:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.