[]

Qatar havayolları bilet iptali

Yakın zamanda Coronavirus nedeniyle biletini iptal ettiren oldu mu? Refund alabildiniz mi? Kaç günde dönüş yaptılar?
 
ben ettirdim, riskli ulkeler kategorisinde olmadigi icin %40 kesinti yapildi.

resmi sayfasinda aciklanan ulkelere ise biletiniz sanirim %100 refund aliniyor. degilse biletin sinifina gore kesinti yapiliyor.
  • cairo  (02.03.20 10:21:27) 
@cairo işleminizi nerden yaptınız websayfasından mı? ben web sayfasından iptal yapamıyorum iptal yapamayınca refund başvurum da gerçekleşmiyor, iki gündür mailime de dönmediler. bulunduğum ülkeden de ancak headquarters'ı arayarak işlem yapabiliyorum sanırım ki o da uluslararsı arama oluyo galiba. uçuş yarın akşam. biletin iptalinde aynı anda iade yaptılar mı?


  • kozmosta bir nokta  (02.03.20 13:27:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.