[]

6 ay eve kapanıp ingilizce çalışmak

B1’den nereye çıkılır? Ielts 6 olur mu?
 
Eve kapanmaktan ziyade pratik lazim bir noktadan sonra. duolingo gibi applere bakmak lazim, calisarak bir yere kadar.


  • fortisvita  (01.03.20 18:52:31) 
eve kapanmadan direkt appten ögrenebilirsiniz. duolingo süper, yil olmus 2020 hala eve kapanip dil ögrenmeye inanmayin yani. appler ile ilerleyin süper mükemmel faydali.

eve kapanmaniza gerek yok evde 4 ingiliz yasamadigi sürece.
  • duygusuzromantik  (01.03.20 18:55:14) 
ilk defa giriyorsan olmayabilir. çünkü ielts biraz da tecrübe işi. bir de speaking olayı var. en can alıcı noktası bana kalırsa. 6 ay içinde 1 kere sınava girebiliyorsan gir derim. 2. sınavda daha da yüksek puan yaparsın.


  • false pretension  (01.03.20 19:08:03) 
IELTS taktik meselesi 6 ayda her gün 1.5 saat çalışsan bile 6 alırsın


  • burchak  (01.03.20 21:39:56) 
Eve kapanmak değil her gün aksatmadan çalışmak bunun yolu. Etkili Pratik İngilizce kanalındaki yöntemlere bakın, ayrıca yabancıları gezdirin


  • kaset  (02.03.20 03:23:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.