[]

Macbook USB wifi

Wifi da sorun var. Sürekli kullandığım için servise götüremem. USB bir Wi-Fi alayım dedim ama hep windows için var. Mac için var mı? Bir de bu şekilde internete bağlanabilirim di mi?
 
Mac için de buldum. Taksam USB yi rahatlıkla kullanılır di mi?


  • nick bulamadim  (01.03.20 12:34:09) 
  • jamiro  (01.03.20 12:41:14) 
Sürücü kurmak gerekiyor mu mac'e var mı bilmiyorum ama çalışır sanırım.

Bu arada sorununuz sadece usb-c girişine adaptör/çoklayıcı taktığınızda olmuyor değil mi? Bir arkadaşım metal usb hub taktığında internetin kesildiğini, plastik usb hub alacağını söylemişti. Macbook pro 2016-17 ve belki sonraki serisinde bilinen bir problemmiş.
  • nhk ni youkosu  (01.03.20 13:11:03) 
Benim 2012 model sorun olmaz sanırım. Bunda sürücü yüklemem gerek mi nasıl öğrenirim? DVD sürücü yok.


  • nick bulamadim  (01.03.20 13:39:30) 
Bir de kütüphane gibi yerlerde kullanıcam. Modem falan evdeki kadar yakın olmıcak. Çeker di mi?


  • nick bulamadim  (01.03.20 16:50:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.