[]

İngilizce Cv

İngilizce Cv hazırladım suserlar, fakat chicken translate olmuş olabilir veya insan kaynaklarında daha farklı kullanılan terimler olabilir. Konuya hakim arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
yüklenen fotoğraf net görünmüyormuş , buyrun lütfen :)
i.hizliresim.com


 
okuyamıyoruz ki.

ama cook yazıyor orada. salla gitsin o zaman yemek yapan adamın cv ile ne işi olur.

aha link geldi.

education info sil sadece education yaz. büyük i'leri I ile değiştir. sadece certifications yaz. düzgün, en azından gömlekli bir vesikalık koy eğer yoksa. adresi açık adres vermen gerekmez. mahalle ilçe yeter. belgeleri aldığın tarihleri yazabilirsin. lise ve öncesi okulları silebilirsin gereksiz kalabalık yaratıyor. iş tecrübelerinde detay verebileceğin başarıların varsa madde madde yazabilirsin. tabii dişe dokunur bir şeyse. evlilik durumunu silebilirsin bence bir cv'de olmamalı ki gereksiz de. 2018'den sonra still continuing de.

ben de cok anlamam cv'den yanlışım varsa düzeltirler.

edit: bi de sanırım okulda bi kulüpte başkan yardımcısıymışsın. orada neler yaptığını detaylı yaz eğer bir başarın varsa. yoksa hiç yazma ya experience olarak bence. biraz tırt görünüyor.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (29.02.20 23:11:53 ~ 23:30:16) 
Öncelikle Word'e İngilizce dili ekleyip yazım denetimi yaptırabilirsiniz. İ kullanmayın +1

Sonra da Google'da cv samplefor cooks arayıp birkaç örneğe bakın, sektörünüzle ilgili başlıkları/terimleri nasıl kullandıklarını daha iyi görürsünüz. İhmal ettiğiniz başlıklar varsa eklersiniz.
  • kobuzchu kiz  (29.02.20 23:34:18) 
özgeçmişin kısası makbuldür. bence sizin özgeçmişiniz doğru bir temayla tek sayfaya sığabilir ve daha şık görünebilir.


  • heavy smoker  (29.02.20 23:40:17) 
@heavy smoker'ın dediği gibi mutlaka kısaltın. Ücretsiz İngilizce template'leri öneririm. Bu şekilde yollamayın.

Bu iyi olabilir, başı a 2 cümle xx yıldır deneyimli şefim ve şu alanlarda kariyerimi genişleteceğim gibi bir cümle yazın.

Yeteneklerinizi, iş deneyimini ve eğitiminizi yine üste çekebilirsiniz.

images.app.goo.gl

Canva programı üzerinden de yapabilirsiniz. Genel olarak düzeltmeler için Grammarly de olur.
  • kaset  (29.02.20 23:56:11) 
Europass kullanabilirsiniz format için, sade ve güzel duruyor hem de kullanımı kolay.

Yorumlarım ise;
1- Adresi Türkçe yazın. Adresler özel isim, çevirilmesi doğru değil.
2- Büyük İ hatalı kullanım, onun yerine büyük I kullanın.
3- Vice chairmen değil chairman, tekil olacak orası.
4- Lise ve sonrası eğitim olsa daha güzel durur. (Bence)
5- Stajlarda neler yaptınız? Bir iki cümle ile açıklanabilir gibi.

Bol şans şimdiden ^^
  • mor.inek  (01.03.20 00:33:46) 
Europass +1

Europass'ta hazirlamasan da, o formatta hazirla (kisisel bilgiler en ustte, sonra is tecrubesi, daha sonra egitim gibi vs).
www.google.com
  • lamartin  (01.03.20 13:39:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.