yanık kokusu

selamlar
yaklaşık 15-20 dakikadır yanık kokusu gibi bir koku alıyorum evde. cam hafif açık. kombi çalışıyor. prizleri kontrol ettim. bir tür kaçak falan olmadığını nasıl anlayabilirim?

aga senin evi biz nerden bilelim allasen? yan komşu ahmet abi var ona sor evde bişey yandı mı diye.

  • Tears of Devil  (29.02.20 20:53:27)
ahaha komşulu bir ortam yok çok şükür.

  • not dark yet  (29.02.20 21:02:11)
benim buna benzer bişey gelmişti başıma, sürekli bir yanık kokusu alıyordum plastikle karışık, sağa sola baktım günlerce bişey bulamadım, ondan sonra bir baktım elektrik tesisatı yanmış.

  • hem şişko hem deli  (29.02.20 21:41:20)
prize bagli kablosu olan her seyi sok once. sonra kablolari kontrol et.

  • sttc  (29.02.20 21:49:00)
Sigortaları kontrol et. Sigorta değilse tüm elektronik eşyaları kontrol et.

  • komando kani var bende  (29.02.20 21:55:11)
eşim benim en kisiga aldigim ocağı kapattığımı zannedip üstüne tencere kapağı koymuş. kapağın plastik yerleri erimiş. kokudan anlatmıştık. böyle bir şey olabilir. yeni kapatılan sıcak ocağın etrafındaki ekmek poşeti vs eriyor olabilir.

  • who cares wins  (01.03.20 00:31:38)