whatsapp'ta birinin sizi sildiğini farkettiğinizde

siz de o kişiyi kişilerden siler misiniz? yoksa hiç kişi listesine bakmaz veya umursamaz mısınız?

bu kişi uzun süredir görüşmediğiniz ve bir daha görüşme ihtimalinizin çok az olduğu kişi bu arada.

Silerim ben de.

  • mor şapkalı kadın  (28.02.20 22:35:13)
muhtemelen silmem. yarın lazım olursa sosyal medya falan uğraşmamak için..

  • cahs  (28.02.20 22:38:27)
Ben silerim. Birinin seni rehberden sildigini nasıl anlıyorsunuz bu arada?

  • epistemic_regress  (28.02.20 22:40:10)
Herhangi bir telefon numarasının sizi rehberinden silip/silmediğini anlayamazsınız. Bahsettiğiniz şeyler whatsapl profil fotoğrafını/durumunun/son görülmesinin gözükmemesi ise adam ya da kadın belki bunları ayarlardan hiçkimse görmesin diye ayarlamıştır. Ha, başkasını whatsapp listesinde profil gözüküyor ama siz de gözükmüyorsa silseniz ne olur silmeseniz ne olur? Belki rehberi toptan gitti. Bence böyle ufak şeylere takılmayın.

  • GoodMorningTeacher  (28.02.20 22:44:54)
profil fotosu, son görülmesi, durumu gitmiş ise ve durum atmıyor, atılanlara bakmıyor ise silmiş diyebiliriz bence.

  • diffarentiationation  (28.02.20 22:56:47)
@goodmorning +1
Şöyle bişey oldu. Bi ara hem profil fotoğrafımı kaldırdım hem de durum yazısını hiç kimse görmesin yaptım.
Uzun süredir konuşmadığım arkadaşım da sildiğimi zannedip beni sildi hahhahh
Geçenlerde de bi konu için lazım oldu, yazdım hatta kendimi tanıtarak yani. Ayıp ettiğinin farkına varmıştır bence
Gereksiz şeyler bunlar, yapmayın. İnstigram değil whatsap, saçmalamayın.
  • coca cola  (28.02.20 22:59:14 ~ 23:00:54)
Çevrimici de goremiyosan engellenmis de olabilirsin. Engellemisse siler gecerim ama fotoğraf, durum vb kaldirdi diye hemen sildigini dusunup silmem sanirim.

  • hindistan cevizi  (29.02.20 00:14:44)
Uzun süredir görüşmediğim biriyse muhtemelen fark etmem beni engellediğini, o yüzden bişey yapmam.

Gerçi bugün birine bakmak için konuşmada aşağı inerken "oha engellemiş" dediğim biri çıktı ama hamle yapasım gelmedi. Muhtemelen kişiye bağlı ama genel olarak silmekle uğraşmam diyeceğim.
  • Bruce  (29.02.20 00:36:04)
Valla hiç kişi listesine bakmam, işim düşünce fark ederim muhtemelen o zaman da pek umursamam açıkçası. Bu konularda olabilecek en gevşek insanım sanırım :D

  • superfluid  (29.02.20 00:49:30)
düşünüyorum ben buna ilerde ihtiyaç duyar mıyım, o yazmazsa yazar mıyım vs. ona göre siliyorum.

  • jelly bear  (29.02.20 18:45:04)