[]

İyi Netflix dizileri?

Popüler olabilir, olmayabilir. Ülke, tür kısıtlamam yok. Önerilere açığım.
 
ben good girls'ü cok begendim yeni sezonu da geliyor.
good place mutlaka ve mutlaka
crazy ex-girlfriend asiri favorim
working moms var bi de bunu da severek izledim.

bi cirpida aklima gelenler bunlar oldu. ben genelde bu turde (komedi) seviyorum, baska turler icin onerim pek yok maalesef.
  • in vino veritas  (28.02.20 18:48:00) 
şeyler'deki listeyi beğenmişimdir hep.

seyler.eksisozluk.com
  • winston insani  (28.02.20 18:51:24) 
mindhunter
the sinner
broadchurch
  • king lizard  (28.02.20 19:41:37) 
how to get away with a murder izliyorum, hani "sardı/sarmadı" deriz ya bu anlamda bence baya başarılı, ilk bölümden sarıyor. yer yer sıkıyor ama çok başarılı.

bir de bugün 13 reasons why'ın ilk bölümünü seyrettim bu da çok başarılı bir başlangıç yaptı. tek bölüm izleyerek tavsiye edecek halim yok ama ilk bölümünü izleyip şans vermeniz açısından tavsiye ederim.
  • jamiro  (29.02.20 01:08:14) 
Masum (Haluk Bilginer-Okan Yalabık)


  • zahlebinin  (29.02.20 01:29:39) 
Spy çok başarılı bence


  • erty_ksk  (29.02.20 13:28:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.