[]

Bunların hepsini boyun fıtığı açıklar mı?

Ellerde, kollarda ve ayaklarda karıncalanma,
El ve ayak parmak uçlarında ağrı,
Boyunda ense civarında ağrı,
Karıncalanma ve ağrıdan dolayı bazı geceler uyuyamama,
Omuzda seyirme


MR çekildi, boyun fıtığı teşhisi kondu. Omuriliğe baskı yapan bir fıtık varmış. Nöröloji doktoru ameliyat demedi, fizik tedavi ve yüzme önerdi.

Skolyoz için fizik tedavinin verdiği egzersizleri ve yüzmeyi yapıyorum zaten. Ek olarak bunun için de fizik tedaviden randevu aldım.

(bkz: #74249886) bunu okudum, benim MR raporunda benzer ifadeler var.

Bu konuda tavsiye edebileceğiniz doktor / hastane var mı? Özeller dahil.

 
Özellikle el ve kolda uyuşma varsa büyük oranda. Boyun kasları arka kol fiberlerine kadar uzanıyor.


  • neysene  (28.02.20 12:44:49) 
ayni belirtilerle vitamin b12 eksikligim vardi, ona da baktirabilirsiniz


  • mamu  (28.02.20 17:33:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.