[]

sözlük hesabının çalınması ve leyla olması

yaklaşık 2 aydır doğru düzgün zamanım olmuyor ekşiye girmek için. bugün girmek istedim şifre yanlış dedi. herhalde yanlış yazıyorum bir şeyi dedim şifre sıfırlama yapayım dedim orada da hata verdi. maile girip baktım bir ay kadar önce mailiniz değişti maili gelmiş. iptal linkine tıkladım ama bir işe yaramadı. hesap da leyla olmuş bu arada.
yani o kadar çaylak sırası bekleyip yazar olan hesap çok muhtemel benim yazmadığım bir şeyden dolayı leyla olmuş. bunu geri getirme şansımız var mı? çok saçma bir hüzün çöktü yok yere :( 
Sözlük ile iletişime geçin ama sanmıyorum. Sözlük yazının kim tarafından yazıldığının takibi ile uğraşmaz.


  • himmet dayi  (28.02.20 09:04:41) 
bu duruma cevap bile vermezler bana göre


  • gazozailacatmauzmani  (28.02.20 09:10:21) 
şifre/mail sıfırlayabilmiş biri mail hesabınıza da erişmiş olması lazım. sözlük yönetimi hesaplara bu tipten müdahale etmiyorsa eğer mail hesabınızı da değiştirmenizi öneririm.


  • kurmalifare  (28.02.20 17:30:59) 
mail hesabıma erişilmemiş. sözlüğe girilmiş mail adresi değiştirilmiş. değiştirildiğinde de eski adrese mail gelmiş iptal için tıklayın diye ama sanırım 1 aydan fazla bir süre geçtiği için bir işe yaramadı.
iletişimden mi yazayım yoksa başka bir kanal mevcut mu bu durum için?

  • anet  (28.02.20 23:13:44 ~ 23:19:42) 
Mail adresinin değiştirilmesi önemli değil, sözlük her zaman kayıt olurken kullanılan ilk mail hesabına bakar, normalde hesap uçmamış olsaydı yönetimle iletişime geçip "hesabım çalındı" dediğinizde ilk mail hesabına sıfırlama maili gönderir, hesap değiştirilmiş olsa dahi sıfırlama maili ilk mail hesabına gönderildiği için hesabı kolaylıkla geri alabilirdin ama uçurulduktan sonra bu süreç çalışır mı çok emin değilim muhtemelen bir işe yaramaz geri dönüşü olmaz diye düşünüyorum.


  • angelus  (28.02.20 23:22:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.