[]

Şimdi Türkiye hangisiyle savaşır resmi olarak ?

A) Rusya

B) Suriye (rejim)

C) hiçbiri

 
Elbette C


  • megalomaniac  (28.02.20 01:29:53) 
Suriye = Rusya olduğu için birbirinden ayırmak saçma.
Türkiye'nin ikisiyle de savaşması için hiçbir sebep yok, Erdoğan iktidarını sürdürmek için bir şeyler yapıyor ama ne yaptığını kendi de bilmiyor bence. Bir sürü askerimiz ölür, öldükleriyle kalır.

  • fobfilm  (28.02.20 01:30:27) 
Seçmen kütlesi "yeter lan bıktım senin milliyetçilik ve militarizm goygoyundan benim derdim adalet ve ekonomi" demediği sürece A veya B farketmez. Zaten birbirlerinden bağımsız hareket etmiyorlar. Bir de Tayyip kime savaş ilan ederse etsin Arap düşmanı tayfa Suriye'yi hedef alır, muhafazakar tayfa dış güç Rusya üzerinden yürür.

Gördüğüm kadarıyla yine dualar, birlik çağrıları, "muhalifim ama şimdi eleştirinin sırası değil" goygoyu gırla gidiyor.

Bu toprağın insanı düzelmez.
  • bruce mclaren  (28.02.20 07:31:30) 
Türkiye'nin Rusya ile resmi olarak savaşa gireceğine inanacak kadar naif olamazsınız. Türkiye'nin bırakın Rusya'yı dünyadaki hiçbir ülke ile resmi savaşa girecek ekonomik durumu yok. Suriye ile de girmez.

cevap: C
  • himmet dayi  (28.02.20 09:07:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.