[]

İzmir ekol KBB?

Burada Doç. Dr. Çağlar ÇALLI tarafından 4 yaşındaki oğlumjn geniz eti ve bademcikleri alınacak. Hastane ve hekim hakkında bilgisi olan var mı?
 
Kesinlikle farklı hastaneye gidin derim. Doktoru tanımam etmem ama hastane tam olarak kasap mantığında her gelene alel acele ameliyat diyor.
En az 1—2 baska hast/dr gosterirdim ben olsam.

  • erty_ksk  (27.02.20 22:52:26) 
Başka yerlere de gösterdim ancak sonuç kesin. Üniversitede öğretim üyesine yaptırmak istedim ancak en erken Mayıs sonuna randevu verdiler ve v oğlum da geceleri tıkandığı için bir an önce olmasını istiyorum.


  • fikox  (27.02.20 23:06:45) 
Karar kesinse dr nasıldır ona bakmak lazım. Dr la ilgili belki operasyon geçirmiş olan vardır. Bilgi verebilir.
Geçmiş olsun. Şifası bol olsun.

  • erty_ksk  (27.02.20 23:25:31) 
Öncelikle geçmiş olsun şimdiden, acil şifalar dilerim.
Aynı hastanede 2012’de Opr. Dr. Murat Uygur’a deviasyon ve geniz eti ameliyatı olmuştum. Daha sonra gittiğim hastanelerde doktorlar hep ameliyatın çok düzgün yapıldığını söylemişlerdi. Başka bir hastanede başka bir doktor tarafından 15 yıl önce bademcik ve geniz eti ameliyatı olan babam ise geniz eti alınması gerekenden çok alındığından yiyip içtikleri sık sık geniz kısmına kaçtığı için hala sıkıntı çekiyor. Doktoru çok iyi araştırın derim.

  • captainimsi  (28.02.20 10:26:04) 
KBBye ihtiyaç olduğunda Çağlar Bey'e görünüyoruz. Ancak operasyon geçmişimiz yok. Oğlumuzun kulağında sıvı birikmesi var yıllardır, tüp takılmasını önerdi ama ısrar etmedi, kasap mantıklı bir doktor olduğunu düşünmüyorum. Özel sağlık sigortası yoksa masraf çok çıkabilir.


  • Kıllanıcı adı:  (28.02.20 12:03:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.