[]

legal yoldan film izlemek

netflix ve amazon prime video kullandım bir dönem, içerikten memnun kalmadım bıraktım.
Google Play Filmler tam aradığım şey. Bir film izleyeceksem orayı deniyorum, 4 tl'ye kiralıyorum.
Legal, reklamsız, sorunsuz, 1080p olarak izliyorum. Fakat, diğer platformlarda olduğu gibi Türkiye içeriğinde eksiklikler var, yabancı filmleri geçtim NBC filmleri var ama Türkiye'ye yok mesela. Bu durumda gidebileceğim ikinci kapı neresidir?

torrent kullanmak, uyduruk film sitelerinde 10 tane reklama tıklamak zorunda kalmak da istemiyorum.

Amazon Prime'da kiralama opsiyonu var yine, başka ne olabilir?

 
Art house seviyorsaniz Mubi'ye bakabilirsiniz. Alternatif bir platform.


  • brkylmz  (27.02.20 19:05:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.