[]

İETT otobüsleri gün sonunda dezenfekte ediliyor mu?

Metroda gösterilen reklamda dezenfekte ediliyordu, otobüsler için durum nedir? Minibüsler de mikrop yuvasıdır, hiç dezenfekte edilen minibüs gördünüz mü?
 
minibüs evet petri kabı gibi.

iett temizleniyor, ama iett'nin sitesi problemli - www.iett.istanbul

bu var diğer kaynak: www.youtube.com
  • celeron 300a  (27.02.20 01:55:46) 
Otobüsler ve metrobusler her gün dezenfekte ediliyor da minibüsleri bilemiyorum. Metrobus temizliğine tuyap durağında çok denk gelmisligim vardır hatta.


  • fraise  (27.02.20 02:09:11 ~ 02:10:16) 
++Özel halk otobüslerinin dezenfekte edildiğini zannetmiyorum.


  • Barbaros59  (27.02.20 04:48:51) 
Barbaros +1
Evin önüne parkediyorlar.

  • sutlu nescafe  (27.02.20 09:09:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.