Bana ne oluyor? (Asiri halsizlik)

Surekli yorgunum, halsizim, ayaklarim ve kollarim sanki butun gun yurumusum ya da agir is yapmisim gibi halsiz. agri yok ama asiri yorgunluk var. ergenligimden beri boyleydi. b12, d vitamini ve demire her seye bakildi; degerlerim duzelse bile semptomlar gitmedi.

bagisiklik sistemimi guclendirsin diye propolis kullandim, umca kullandim hala fayda etmiyor.

her seyime baktilar bir degisiklik yok. niye boyle oluyor? neyi kaciriyor olabilir doktorlar?

Psikolojini.. Genelde yorgun ve bitkin hissetmen vitaminlere bağlanır ama çözülmezse ya senin yapın böyledir yada aslında depresyondasındır ama farkında değilsindir. Havalar kötü bir açık bir kapalı buda etkileyebilir ama kronik bir halsizlik varsa bence yolunda gitmeyen şeyler var gibi hayatında.

  • simsey  (26.02.20 21:18:52)
mayistan beri psikologa gidiyorum zaten hayatimi daha iyi bir yere getirdi ama halsizlik gecmiyor...

  • nefertarii  (26.02.20 21:33:05)
Meşguliyet var mı ?
Spor vb. Yapıyor musunuz ?

  • dunyatuhaf  (26.02.20 22:00:14)
Kadın mısınız? Dönemsel, yani hormonal olabilir mi? Benim reglden önceki son haftam böyle geçiyor kas ağrılarıyla birlikte.

  • gmzo  (26.02.20 22:23:54)
tansiyonun genelde düşükse böyle hissedebilirsin.

  • heidi'nin dedesi  (26.02.20 22:37:49)
karbonhidratı özellikle şekeri hiç tüketmeyin. her gün sabah kalkınca veya gece uyumadan
aç karınla tempolu, yorulacak kadar yürüyüş yapın.
15 gün deneyin. test edildi onaylandı.
  • ayaklibalik  (26.02.20 22:38:27)
@dunya tuhaf Su an yapmıyorum yakın zamanda başlayacağım ama düzenli spor yaptığım zamanlarda da durum farklı değildi.

  • nefertarii  (27.02.20 12:22:17)
@heidi’nin dedesi tansiyonum normal ya...

  • nefertarii  (27.02.20 12:22:48)