64gb iPhone xs yeterli mi?

Yeni telefon almam gerekiyor. Samsung a71 almayı düşünüyorum ama kamera benim için çok önemli, Samsunga bu konuda güvenemedim.

Kendimi biraz zorlayıp iPhone xs alayım diyorum. 64gb uzun vadede yeterli olur mu? iPhone 6s kullanıyorum 16gb ve şu an güncelleme yapamıyorum yer olmadığı için. iPhone xs ile böyle bir problem Yaşar mıyım? Bir de en son iPhone modelini almayıp şu an xs almak enayilik mi? Bütçeyi biraz zorlamaya değer mi? 5 sene kullanmak istiyorum minimum.

yeter bence. 4k videolara abanmadığın sürece.
xs mantıklı 6000 tl şu an. baya talep görüyor. stoklar bitmeden al çünkü üretilmiyor.

  • jelly bear  (26.02.20 14:42:24)
Bence yetmez. 2.5 senedir falan iPhone kullanıyorum, 92 GB dolu şu an. Doğru dürüst video falan da çekmiyorum yani.

  • noluyo yaa  (26.02.20 15:20:53 ~ 15:21:24)
telefon kullanma alışkanlığına göre değişir. 3-4 yıldır aynı 64 gb telefonu kullanıyorum. telefonun 35 gb'ı boş duruyor. telefonu oyunla ve videoyla doldurmayacaksan rahat yetmesi lazım.

  • sir gawain  (26.02.20 16:02:27 ~ 16:04:30)
İstersen 5900 e sıfır garantili verebilirim.

  • takim elbise ile yuzen adam  (26.02.20 16:51:34)