[]

Celestyal Olympia ile Yunan adaları

turu yapan var mı? odanın çok önemi var mı pencereli olmasının mesela? Odayı sadece yatmak için kullanacağız sonuçta. gün boy adalarda akşamları da geminin içinde gezer yer içer kumar oynarız diye düşünüyorum. 180 euro gibi korkunç farklar var bir pencereden dolayı.
 
ets tur'u düşünebilirsiniz. biletler satışa ilk çıktığında fırsat kabini diye bir şey oluyor. biz 200 euroluk olan biletten almıştık, 400 euroluk kabin verdiler. pencere ortamı güzelleştiren bir detay ama kişi başı 180 euro da etmez.


  • marcelorios  (26.02.20 11:39:24) 
ets tur komple bitmiş gözüküyor sitesinde. ben direkt geminin sitesinden alacağım bileti en uygun bu şekilde.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (26.02.20 11:41:50 ~ 11:42:20) 
pencere iyidir. sevdiceğine de şov yapmış olursun cimirilik yapma bence..

en güzel anılarımdan birini pencereli suite kabin'de yaşamıştım.
  • legalize marijuana  (26.02.20 11:47:26) 
ben yaptım. odada çok durulmuyor ama 1 penceresi olsa iyi olur çünkü baya küçük odalar. bir de camdan sonsuz maviyi görmek güzel hissettiriyor. sadece uyumaya gideceğinizi düşünerek penceresiz de seçebilirsiniz. penceresizin bir üstü olan seçeneği almıştık ve memnun kaldık.


  • 9kuyruklukedi  (26.02.20 12:01:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.