[]

Rüyaların en kritik noktada bitmesi ve uyanmamız

Neden hep böyle, neden hep bi cliffhanger durumu ?

Hayır bazen kendimi kasıyorum tekrar uykuya dalıp, rüyaya kaldığı yerden devam etmek için ama ne çare.


 
En kritik noktadan kastettiğin tansiyonun çok yüksek olduğu olaylarsa tahminim şu: Stres veya öfori çok yüksek seviyelere çıktığında, beyin bir savunma mekanizmasıyla vücudu güvene alma refleksiyle hareket ediyor ve bilinçaltı akışını durduruyor.

Tabi en kritik noktanın ne olduğu da belli değil aslında. Sonuçta rüyalar bilinçaltında var olan malzemenin rastgele biraraya gelmesidir.
  • fobfilm  (26.02.20 00:34:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.