[]

vücut geliştirme ve beslenme

amacım kilo almak. şu beslenme programına daha ne eklemeliyim 3000 kaloriye ulaşmak için? 2200 kalori yapıyor aşağı yukarı.

sabah
100 gr peynir 236 kal. 15 gr pro. 18 gr. Yağ
100 gr ekmek 223 kal. 11.8 pro. 39.2 karb.
Zeytin, salata, domates

saat 10'da

30 gr. Fındık 200 kal.
10 gr. Dut 100 kal.


öğle yemeği

150 gr. Pilav 532 kal. 10 gr. pro. 117 gr. karb.
200 gr. Tvk 200 kal.


akşam yemeği

150 gr. Pilav 532 kal. 10 gr. pro. 117 gr. karb.
200 gr. Tvk 200 kal.

 
Hocam sirkülasyon yapın biraz , bu program hemen bıktırır adamı.
Sulu yemek sebze falan ekleyin arada , kabızlık olmasın.
Öğünlerinizi %40 karbonhidrat %30 yağ %30 protein olarak ayarlamaya çalışın (muhakkak sapma olur ama müsabık sporcu değilsiniz ciddiye almayın). Kaliteli yağlarda önemli ve sizin programda eksik gibi duruyor.
muz+yulaf güzel kalori aldırır ama muzdaki şekere dikkat edin.
son olarak fatsecret indirin telefonunuza. faydalı olacaktır.
  • ketcapli dondurma  (26.02.20 05:49:15) 
besin olarak ne ekleyebilirim? yemekhane var ekstradan 1 öğün de oradan ekleyebilirim. özellikle sebze yemekleri olduğu zaman. onları yapamıyorum çünkü. yulafı ne zamana eklemeliyim mesela? kahvaltıya eklesem ekmek var kahvaltıda mesela.


  • nick bulamadim  (26.02.20 12:16:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.