[]

covid2019/ italya'dan ve japonya'dan gelen uçuşların iptal olma ihtimali?

önümüzdeki bir hafta içinde bu durumun gerçekleşme ihtimali nedir?
 
Japonya ile şu ana kadar bir şey olmadıysa haftaya da olmaz. İtalya'dan emin değilim. Şu an olay mahaline yakınım İtalya'da ve bayağı bir panik havası var. Biraz beceremediler gibi. Artış devam ederse uçuşlar iptal edilebilir. Gerçi ekonomik yükünü kaldirabilirler mi bilmiyorum turistik seyahatler nedeniyle. O yüzden İtalya için %25 diyorum.


  • prole  (24.02.20 20:50:16) 
italya-romadan bildiriyorum.buralar raad.yagmalanan market falan yok.maske takan bir kac turist gordum sadece.dun festival falanda vardi ,havada guzeldi,inanilmaz kalabalikti sokaklar..kapanacagini sanmiyorum


  • duptıs  (24.02.20 22:52:27) 
benim gordugum/duydugum avrupa'nin herhangi bir yerinde bazi turkler ve asyalilar disinda konuyu onemseyen yok. haberlere bakmasam haberim olmaz korona filan.


  • hewit  (25.02.20 01:22:06) 
Ben milano'dayım insanlar kafayı yemiş durumda. Süpermarketleri yağmalayan (evet yağmalanıyor) insanlar dışında normale göre çook az insan var dışarıda. Duomo meydan bomboştu, metrolar nispeten boş, restoranlar boş. Ne maske kalmış ne çamaşır suyu ne dezenfektan. Günde 6 uçak falan gidip geliyor istanbul'a zaten geldiyse çoktan gelmiştir bile bence 1-2 haftaya ortaya çıkar. Uçaklar iptal olmaz yine de herhalde.


  • mirafiori  (25.02.20 16:05:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.