[]

Müslüm Gürses

Selamlar aranızda Müslüm Gürses hayranı var mı?

Bi fan club falan var mı Müslüm Gürses üzerine?


 
Eskiden forum olan site sanırım şu an ansiklopedik bilgi gibi sadece, içerik de oldukça doyurucu. Anisklopedi ve Müslüm yazarak google ile kolayca ulaşırsınız ilk sıralarda.

Sormak istediğiniz albüm şarkı vs varsa yazın yardımcı olayım, arşivim eksiksizdir.
  • John Bloor  (24.02.20 17:39:07 ~ 17:39:15) 
şu fan sayfaları gerçekten hayatını müslüm babaya vermiş kişiler tarafından yönetiliyor bence :)

www.facebook.com
www.instagram.com

Bir de izlediniz mi bilmiyorum ama epey güzel bi belgesel var Müslüm Baba'nın evlatları diye: www.youtube.com

bu filmde söz verilen adamın benim hatırladığım kadarıyla yukardaki sayfalar.
  • nıç  (24.02.20 19:12:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.