bi garip gonul isi...

cts 7de bulustuk.
24 saat birlikte gecirdik.
irtibatta kalalim, soz ver beni engellemicen dedi. yok dedim. guldum.

olumsuz desen degil bence. niye yazmamasini da gectim de. ben de yazmayim di mi ya?

:D

yaaa! benim yabancilarla flort eden ve taniyan birine ihtiyacim var :D
yani bu kadar uzun surmesi bile garip geliyor abi bana evet. sarilip uyuduk saatlerce.

kuzey avrupadayim.

Bence sen yaz, mesafe hissedersen bı daha yazmazsin.

  • epistemic_regress  (24.02.20 16:06:30)
ya benim de ilk yazasim geldi. cunku engelleme beni dedi adam.

  • borisyellnikoff  (24.02.20 16:10:51)
Yaz ya, en fazla ghosting yersin. Oturup mesaj beklemekten iyidir.

  • epistemic_regress  (24.02.20 16:19:02)
ya ghosting yemem bence? lan ne bilim adam onun sozunu aldi benden :D kendi yapmaz herhalde.

  • borisyellnikoff  (24.02.20 16:20:01)
restoranda buluştuğun eleman mı bu? e tamam işte yaz geç.

  • lcha  (24.02.20 16:22:58)
Belli olmaz. Yemezsin umarım tabii. İlk mesaj atan olunca Avrupai kadın imajı da çizmiş olursun hem, bı taşta bı sürü kuş. Avrupalılar ne kadar "Aştım ben o üçüncü dünya komplekslerini" deseler de zihinlerinde çok demode ve cahil bir non-eu country citizens algısı oluyor.

  • epistemic_regress  (24.02.20 16:23:24)
yok nihilist kafa rahat biriyle bulustum :D

onu saldim. issiz adam ceviremicem hayatimda su an :D
sarki attim gectim.
  • borisyellnikoff  (24.02.20 16:24:37)
Bunun yabancilarla flort etmeyle pek alakasi yok, yazmak istiyorsan yaz, istemiyorsan yazma. Yazmakla bir sey kaybetmezsin, gelen tepkiye gore hareket edersin. Dunyanin farkli kitalarindan bir suru flortum ve sevgililerim oldu ama bu durumlar kisiye ozel be ongorulemiyor pek.

  • icim urperiyor  (24.02.20 17:29:47)