banyodaki aynanın buhulanması

engellemek mumkun mudur acaba duş alırken? duş alırken sakal traşı da oluyorum ama buhulanmaktan yuzumu goremiyorum. nasıl çözebiliri bu sorunu?

engellemenin yolunu bilmiyorum da buğulanan yüzeyi eski haline getiren 2 yol var:
1. yüzeye kurutma makinesi tutun 10 saniyeye kalmadan açılıyor.
2. www.hepsiburada.com
  • someonewalksalone  (24.02.20 13:02:26)
Buğu önleyici spreyler var, onlarla silin. Bir de buğulanmayan aynalar var, onlarla değiştirebilirsiniz. Baktım şimdi, mesela Vitra firmasının varmış buğulanmayan banyo aynası.

  • crown  (24.02.20 13:02:56)
kalıp sabunu ıslatıp elimize sürüyoruz,elimizi de aynaya sürüyoruz ve buğu olmadan traşımızı oluyoruz.

  • hap var ot var  (24.02.20 13:11:21)
Hadi bir çözüm de ben söyleyeyim: banyoya aspiratör fan takıyoruz, böylece banyo buhar olmuyor, cam da buğulanmıyor.

  • prole  (24.02.20 13:12:32)
kapı ve pencereyi duş sonrası hemen açınca da aynaya istediğini vermiş olursunuz, 1 dk sürmez.

www.luggat.com
  • güneyli çocuk  (24.02.20 13:15:49)
salatalığın içi ile aynayı ovarsanız da ayna buğulanmıyor.

  • mutantking  (24.02.20 14:10:09)
bugu onleyici seffaf film kullanabilirsiniz aynada ki ufak (ihtiyaciniz kadar) bir bolgede olmasi yeterli
www.gittigidiyor.com

  • tahtakafa  (24.02.20 14:32:34)
aynagi tras kopugu ile silince de bugu yapmiyor.

  • erectrode  (24.02.20 15:27:02)
Elma kabugunun ici ile de silince bugu yapmiyormus diye duymustum ama denemedim.

  • c1b2k3  (25.02.20 09:57:18)