[]

uyku düzeni-kendimi uyutmak veya bayıltmak

öğrenciyim. haftanın 5 günü de ders var, ama her gün farklı saatlerde başlıyor neredeyse. zaten düzenli uyumakta zorlanan biriyken o daha ileri taşıyor.

ilaç almak istemiyorum ama sapıttığım zamanlar, kendi kendimi uyutabilsem çok iyi olur. pazartesi 8de uyanmak zorundayım, ama büyük ihtimalle pazartesi sabah 6.30 gibi uykum gelecek.
pazar gece ne yapabilirim kendimi uyutmak için?

 
Melatonin alabilirsin. Diger gune artik etkisi kalmaz, uykuya gecisi kolaylastirir.


  • kartun  (23.02.20 08:40:38) 
Her gun ders olsun olmasin ayni saatlerde uyuyup uyanmaya calismak da bir cozum.


  • kuehles blondes  (23.02.20 11:02:20) 
C.tesi gündüz uyku saatiniz geldiğinde uyumayıp geceyi bekleyin ve akşam 10-11.00 gibi uyuyun, böylece pazar sabahı normal bir saate uyanarak yeni bir duzen oluşturmuş olursunuz.


  • Olive  (23.02.20 11:13:47) 
prakten şurup alın


  • Omelas'ı Terk Eden Köylü  (23.02.20 11:14:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.