sac ekimi sorusu (erkekler bir bakin)

Gencler, kardesime sac ektirmek istiyoruz. nerelere baksak bilemedik? koray erdogan diyorlar, muttalip keser diyorlar...

ama koray erdogan'a fotograf gonderdiginde (birebir muayene olmadi) kardesimin donor ve ekim bolgesinde minyaturizasyon oldugunu ve en az 6 ay proscar kullandiktan sonra tekrar fotograf atmasini soyledi doktor. Nordwood 7 tipine donebilirmis vs.

bu cocuga sac ekilmez mi yani, ekilse bosa mi gider demek istemis? cunku simdiye kadar bir suru yere gorundu herkes donor bolgesi mukemmel demis.

onu bilmiyorum da ben 3 senedir proscar kullanıyorum, halimden memnunum. tam dökülmediyse kurtarıyor.

  • makinelere tapan adam  (22.02.20 21:42:43)
takvimi çok doluysa 6 ay sonraya müşteri ayarlamak için böyle küçük taktikler yapabilirler. şu an bu işin mevsimi çünkü. yazın kimse yaptırmak istemiyor. araplar dışında onlara hep yaz zaten.

  • ozdek  (22.02.20 22:56:42)
Benim saçlar da çok açıldı ektiremiyorum.Eksek de iyi olmaz diye.Ama böyle çok dökülmemiş saçlara yapılan ekimler çok iyi oluyor

  • bbb_1  (22.02.20 23:19:38)