[]

köpek sahiplenmek icin nereye bakmali?

iş yogunlugu yüzünden barınaklara bakma imkanımız pek yok, internet üzerinden bakiyoruz ama cogu para istiyor. köpek sahiplenmek icin önereceginiz site facebook grubu, forum sayfasi var midir?
 
haysev aklıma ilk gelenlerden.
ayrıca göksu evleri hayvanseverleri var, ama onlar sahiplendirme yapıyor mu bilmiyorum.

ikisini de facebook'tan takip edebilir, irtibat kurabilirsiniz.

edit:
hayvan sahiplenmenin tek yolu barınak değil.
başka yerlerden de yuvaya ihtiyacı olan hayvanları para vermeden sahiplenebilirsiniz, duyuru sahibi de bunu soruyor zaten.
hayvan barınakları, özellikle yedi kule maalesef biraz fazla talepte bulunabiliyor.
kapanmasına 2 saat kala yetişmeye çalışan insanlara hayvan sahiplendirmemeleri gibi örnekleri biliyorum.
yani barınaktan sahiplenince her zaman 1-2 saatlik iş olmuyor.
haysev gibi gruplarda da zaten yuva arayan bir sürü hayvanın ilanı var.
  • blatta hiberna  (22.02.20 20:38:44 ~ 20:49:17) 
yedi kule hayvan barınağı hem de gidip köpeğin davranışlarını görebilirsin. Hemen hemen her türden köpek var


  • mcgrain  (22.02.20 20:42:32) 
barınağa bakmak neden iş yoğunluğu olsun? 2 saatlik iş. barınaktan almanızı dilerim. orada ölüp gidecek bir canlının hayatını değiştireceksiniz.


  • ya ben lan neyse  (22.02.20 20:44:16) 
nasıl bir köpek aranıyor?


  • surprise  (22.02.20 20:46:40) 
Yanlış anlamayın ama yoğunluktan barınağa gidecek vaktiniz olmuyorsa muhtemelen köpek bakacak vaktiniz de yok. Köpek bakmak zor, ciddi emek, zaman, sabır ve para isteyen bir iş.


  • slow like honey  (22.02.20 21:02:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.