[]

90'larda Show TV'de yayınlanan fantastik çocuk dizisi

Şimdi hayal meyal hatırlıyorum. böyle çocuklar vardı, ormana falan gidiyorlardı. yerler bir anda solucanlara dönüşüyordu. korku gerilim gibi ama çocuk dizisiydi. fantastik ögeler vardı. Var mı hatırlayanınız, ya da adını bilenler? Stranger Things'i izlemiyorum, trailerini görünce aklıma geldi sorayım dedim.
 
goosebumps


  • freebird5406_2  (22.02.20 19:43:20) 
@freebird5406_2

çok teşekkür ederim. o izlediğim günlerden beri arada sırada aklıma gelir bu, lan ne güzeldi çok severdim diye düşünürüm. 20 yıl sonra aydınlandım :) sağolun.
  • kahver  (22.02.20 19:50:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.