[]

Ankara etlik ayvalidaki gocmenler

Kim? Dun o tarafa yolum dustu arkadasla yolda durduk say dedi kac turk kac gocmen geciyor. Gercekten cok acayip ten renkleri acik kahve, hepsi musluman, turbanli vs ve cok fazlalar. Sasirdim bu insanlar nereli, nasil bu kadar cok olmuslar?
 
Benim de dikkatimi Kızılay İzmir caddesi taraflarında çekmişti, lokantaları falan da var, Somali lokantasi, Somali Etiyopya gibi ülkelerden gelmişler sanırım.


  • candanag  (22.02.20 14:22:25) 
beyazgazete.com

bu mekanın bulunduğu bina tamamen somalilere ait. etlikte pek suriyeli yok daha çok somalili görüyorum ben.
  • trajikomix  (22.02.20 17:42:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.