[]

Google My Business'ta Birden Fazla işletme

İşletmem birden fazla isimle anılıyor. X Guitars, X Gitar Atölyesi, X Music gibi. Tek isimle devam edemememin bazı stratejik sebepleri var. Birden fazla işletme hesabı kullanabilir miyim? İşletme hesabımda geçen isimle aratınca işletme profili yanda çıkıyor. Diğer isimlerle aratınca yalnızca konum olarak çıkıyor. My Business kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok makbule geçecek. Teşekkür ederim.
 
Cevabi bilmiyorum ama en dogru olarak My Business'i telefonla arayarak ogrenebilirsiniz


  • crown  (21.02.20 22:40:36) 
Firma adı ile ayrı websitesinin adı ile ayrı kayıt yapmıştım ancak bir süre sonra kaldırdılar ve street view linkinde görünen tabelada ne yazıyorsa o isimle kaydetmem gerektiğini söylediler.

Pc başına geçince tekrar bir bakar yazarım
  • kambek  (22.02.20 11:01:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.