[]

Aradığım gerilim türü film

Muhtemelen amerika’da geçmekte olan filmde karakterimiz otoyolda feci bir kaza yapar yüzü yanmış şekilde yola çıkar birileri yardım için alır. Araba alan kişi kazayı yapan kişiyle aynı kişidir ve arka koltuktan araç giderken şoföre saldırır. Kaza yapan araçtan yüzü yanmış biri yol kenarına yardım bulmak için çıkar. Duran araçtaki kişi tekrar başrol oyuncumuzdur. Bu şekilde ilerleyen loop ve yolculuk temalı korku/gerilim filminin adını arıyorum çok uzun zaman önceden hatırlıyorum, bulamadım uzun zamandır aramama rağmen. Şimdiden teşekkürler.
 
www.imdb.com

---spoiler---


film bu sekilde ilerlemiyor aslinda. bu sekilde bitiyor. yani loop filmin sonunda ortaya cikiyor.


---spoiler---
  • tanaka  (21.02.20 13:13:59) 
imdb sayfası spoiler veriyor zaten :/


  • elorelia  (21.02.20 15:24:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.