Ekranı kırık telefonu bilgisayara bağlama usb hatası kapalı erişemiyorum

Samsung telefon,dokunmatik gitti, ekran da gözükmüyor ama çalışıyor, bilgisayara bağladığım zaman ekran üzerinden onay veremediğim için dosyalar boş gözüküyor. telefon ayarlarına da gidemediğim için usb bellek kısmına dokunamıyorum. resimleri almak için ne yapabilirim. Donanım haber dahil bir çok forum gezdim sonuç alamadım

telefonu recovery mode'da açıp bilgisayara o şekilde bağlamayı deneyebilirsiniz. bazı telefonlar bu şekilde bağlanınca dosyalara erişim mümkün oluyor.

  • shadowfollower  (20.02.20 11:21:59)
ekran hiç gözükmüyor

  • trendline  (20.02.20 11:24:07)
ekran gözükmeden de recovery mode'a alabilirsiniz. fiziksel tuşlar sağlamsa ekran olmadan da gelmesi lazım. telefon modelini internetten aratıp recovery mode'a nasıl gireceğinizi öğrenin. açılırken belirli bir tuş kombinasyonuna basılması ile giriliyor.

  • shadowfollower  (20.02.20 11:31:57)
alternatif olarak aşağıdaki gibi bir dock alıp telefonu bir monitöre, klavye/fare ikilisine ve flash disk'e bağlayıp dosyaları atabilrsiniz. telefonunuzun modeline göre girişini kontrol edin. arayınca daha ucuz alternatifler de çıkabilir, bu ilk karşıma gelen.

urun.n11.com
  • shadowfollower  (20.02.20 11:36:28)
Ekran kırık olsada dokunmatik hala hissediyor olabilir.

Youtube ile o modelin pc bağlantı ve usb modu videolarına bakın, kabloyu takınca onay için ekranın neresine uyarı çıkıyor onu öğrenip işaretleyin.

Tuş kilidinin açık olduğunu bilip kabloyu pc takın ve o uyarıya denk gelen yere ekranda dokunun. Belki işe yarar.
  • John Bloor  (20.02.20 17:07:51)
çok teşekkürler yemedi...

  • trendline  (20.02.20 17:48:43)