nevresimlik sorular

-aktif olarak kendinize kullandığınız kaç nevresiminiz var?

-misafirlik yedek kaç tane var?

-haftada bir nevresim degistirmek nasıl bir sıklık? siz ne zamanda bir değiştiriyorsunuz?

benim 4 tane var
misafirlik icin 2 tane var
4 gunde 1 silkeliyorum
2 haftada bir yikiyorum

tek yasiyorum ve hala hayattayim:)
  • mayeskuel  (19.02.20 10:00:13)
nevresim çok ama seks falan yapmıyorsam 2 haftayı buluyor değişim... :(

  • 9kuyruklukedi  (19.02.20 10:01:08)
2 tane benim kullandığım, 1 tane de yedek var. Ben iki haftada bir değiştiriyorum. Aslında daha sık değiştirmek isterdim ama bu düzeni çok güzel oturttum aksatmadan yapabiliyorum daha sıklaştırırsam çok iş diye rayından çıkarırım diye korktuğumdan şimdilik böyle yapıyorum. En ufak ev işinde bile kendimi kandırmam gerekiyor evet.

  • peki madem  (19.02.20 10:01:10)
Evdeki her yatak için 2 şer nevresim takımım var.
Haftada 1 yıkar, yılda 1 takım yeni nevresim alır en eskisini yıkayıp katlayıp belediyenin tekstil ürünleri kumbarasına atarım.

  • Mirket  (19.02.20 10:09:19)
misafir odam ya da misafir gelince özel olarak kullandığım nevresimim yok, tek kişilik battaniyelerim falan var.
zaten evimde yatıya kalan ve "misafir" olarak gelenler aşırı yakınlarım olduğundan, kendi nevresimlerimden biriyle kanepeye yatak yapıyorum.

herhalde 15-20 tane falan vardır nevresimim, en sevdiğim şey çünkü.
haftada bir de olabiliyor, ama normal düzende haftada iki kere değiştiriyorum.
dünyada en keyif aldığım şeylerden biri temiz nevresimli yatağa girmek.
  • blatta hiberna  (19.02.20 10:24:17 ~ 10:25:43)
ekstra bir durum olmadığı sürece haftada bir iyi bir sıklık bence. ama en azından günaşırı, camı açıp havalandırmak lazım.

kendinize kullandığınız, misafirlik diye de çok ayırmamak lazım. yeniler hatırlamayabilir, eskiden salon vardı, sadece misafir geldiğinde oturulurdu. normalde oturma odasında oturulurdu. bu mesele de ona dönmüş. evde 10 tane nevresim olur. yeni aldığın 1-2 tanesini kendini ayırırsın, gerisini ortak herkes kullanır. (sen de misafir de)
  • co2s2  (19.02.20 10:42:12)
5-6 takımım var sanırım saçma sapan ama aktif kullandığım 2.

haftada 1 değişmek bana iyi geliyor. Annem 2 haftada 1 değişir.
  • lcha  (19.02.20 10:51:52)
3 tane var.
bazen 2, bazen 3 haftada bir değiştiriyorum. nevresimlerimin hepsi %100 pamuk, haliyle çok kırışıyorlar. her birinin ütüsü yarım saatten fazla vakit alıyor. yeni nevresim sermek değil de eskisini yıkayıp ütülemek bitiriyor beni. çalışan insan için çok büyük angarya.

  • sir gawain  (19.02.20 12:34:32 ~ 12:37:10)
Tek yaşıyorum 4 tane var. Misafire yok.
Her gün seks dönmesine rağmen 2 haftada bir yıkıyorum.

  • ruhen hastayim ben  (19.02.20 12:37:52)
4 tane var, hepsini kendim kullanıyorum. Yalnız yaşıyorum. Misafir için bir şeyim yok çünkü misafirim yok.
Haftada bir gayet iyi bence. Ben de istisnai bir durum olmadıkça iki haftaya bir değiştiriyorum, ama yastık kılıfımı her birkaç güne bir değiştiriyorum.

  • sopiro  (19.02.20 13:42:05)
nevresim yıkamıyorum onun yerine her gün yıkanıyorum
sadece yatarken giydiğim pijamam var onu 4-5 günde bir yıkarım

  • bir soru sorcam  (19.02.20 13:54:47)
nefresim derken yorgani icine soktugumuz kilif ve yastik kiliflari kastediliyor degil mi? yataga serilen carsaf degil.

  • jimicik  (19.02.20 14:23:36)
@jimicik ben hepsini kastetmiştim

  • nonik  (19.02.20 17:38:14 ~ 17:38:27)