[]

Sesli ingilizce kaynak

Hot english aldım 1 sayı ama fiyat 38 tl ve kolay geldi, değmiyor fiyatına.
More to read2'yi okuyorum şuan.
Listening'i geliştirmek için cd'li bir şeyler arıyorum. Yani hem metin olsa hem ses dosyası olsa hot english'deki gibi daha iyi olur.
Romandan ziyade more to read2'deki gibi bilgi içerikli şeyler olsa daha iyi olur.

 
pixar animasyonlarından birini,(dilleri gayet basittir) ingilizce altyazılı izlemeyi dene. örn: finding nemo.


  • sinek kral  (19.02.20 02:48:40 ~ 02:49:12) 
Etkili Pratik İngilizce sayfasında yöntem olarak işinize yarar şeyler olabilir. Onun dışında altyazılı TED videoları ve BBC learning English app'ine bakın. Ben ise English Baby dersleri ile öğrendim.


  • kaset  (19.02.20 02:53:58) 
Bir de Blinkist app


  • kaset  (19.02.20 12:23:27) 
kitap olarak tavsiye yok mu?


  • leave no man behind  (20.02.20 02:42:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.