[]

Belge kargolama

Arkadaşlar iş değişikliği yapmak üzereyim şirket beni arayıp evrakları toplamamı istedi .kargo ile yollayın dediler.Daha önce hiç evrak yollamadım çabuk gitmesi için hangi kargoya vermeliyim
Veya evrak göndermenin özel bir adı var mı?.Çok cahilim lütfen yardım :)) 
Sakın ptt kargoya verme :/


  • pati  (18.02.20 20:13:59) 
En hızlısı otobüse ver ordan birisi alıp teslim etsin.


  • al basmadan donu var  (18.02.20 20:20:21) 
Yurtiçi kargoyla İstanbul'dan Ankara ösym bürosuna 1 gün sonra ulaşacak şekilde evrak göndermiştim. Hiç sorun yaşamadım. Yurtiçi kargonun VIP24 hizmeti var, ama belli şehirlerarasında geçerli. Ben normal kargo ile göndermiştim.

Evraklarınızı büyük sarı zarfa koymadan önce bir dosyaya ya da dosya poşetine koyabilirsiniz. Ne olur ne olmaz diye. Zaten kargo şubesinde bu tip evraklar için dosya poşeti gibi kargo poşeti var. Şube çalışanının gönderici ve alıcı adreslerini, telefon numaralarını sisteme doğru girdiğine dikkat edin.
  • GoodMorningTeacher  (18.02.20 20:32:38) 
firma hangi kargo ile çalışıyorsa o kargoyla gönder gitsin. ortalama 2 günde ulaşır zaten.


  • spirit crusher  (18.02.20 20:40:59) 
arsa da günaydın kargo vardı, ptt de aps. herhangi bir kargoya gidip ertesi gün teslim istediğini belirtince yardımcı olur bence.


  • gazozailacatmauzmani  (19.02.20 09:56:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.