[]

Bilim kurgu film tavsiye edebilir misiniz?

Çok bir kriterim yok. Tavsiye edebileceğiniz bilim kurgu var mı?
 
Blade runner (iki film)
Moon
Chikdren of men
The road
Ex machina
Twelve monkey
Gattaca

Dizi: battlestar Galactica, westworld
  • zihua  (18.02.20 20:17:17) 
Türü seviyorsan 2001: a space odyssey baş yapıtını kesin ama kesin izle. Bilim kurgu türünü belirleyen temel taşlardan.

Daha modern olanlar için district 9 türe farklı bakış açısı getiren filmlerden biri. İzlemediysen keza arrival da öyle. Daha "sanatsal" bir şey istersen high life.
  • Bruce  (18.02.20 20:26:29) 
Galactica diziler ve filmleri


  • eja  (18.02.20 20:31:21) 
Dark city, equilibrium ve upgrade.


  • iwasbornonamountainside  (18.02.20 20:35:15) 
Interstellar mutlaka izlemelisin


  • mey17  (19.02.20 00:12:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.