[]

dr. house ne yiyor

şimdi hekimoğlu diye bir dizi var ya, house dizisinin birebir türkiye uyarlaması.

ben hayatımda hiç house izlemedim ama hekimoğlu'nu izliyorum. izleyenlerin söylediğine göre diyaloglarına kadar birebir aynısını çekiyorlar.

hekimoğlu sürekli tantuni yiyor, domatessiz olmasına da dikkat ediyor.

biraz aradım ama bulamadım. dr. house ne yiyor? tantuninin orijinali ne? o da tantuni değildir herhalde.

 
aslında takıntılı olduğu bir yemek yok house’un. wilson ne yerse ondan otlanır :)


  • lesfeuillesmortes  (18.02.20 15:08:08) 
diyalogları birebir çekiyorlardır öyle bir hikaye yazamayacakları için.
ama eğer karakterden, alışkanlıklarından, tepkilerinden falan bahsediyorsak alakası yok. karşılaştırmak gereksiz.
ancak domatessiz tantuni yedirirler, çok ince bir uyarlama gerçekten, kimin aklına gelirdi.
  • not dark yet  (18.02.20 15:56:16) 
hastanenin kantininden sandviç alırdı ama turşu koydurmazdı. bir de lesfeuillesmortes'in dediği gibi ya wilsonun yemeklere otlanır, ya da ona ödetirdi aldığı şeylerin parasını. düzenli yemek ya da sağlıklı yemek gibi bir durumu yoktu ki klasik uyuşturucu bağımlısı davranışıdır.


  • durbakalim  (18.02.20 16:31:13) 
Bir bolumde but yiyordu, cok da zevk alarak yiyordu, normalde hic sevmememe ragmen canim istemisti, oyle istahliydi...


  •   (18.02.20 19:03:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.