ev nasıl?

www.sahibinden.com

kirayı 2200 düşünürsek?

fotoğraflarda bu kadar basık ve dar görünüyorsa, gerçeği daha da fenadır diye düşünüyorum.
gidip bakmak lazım.

başka seçenek yoksa, muhit uğruna belki katlanılır ama kötünün iyisi bence.
  • blatta hiberna  (18.02.20 12:15:32)
30 yıllık binanın 30 yıllık sorunu olur. Ben eski binaya tovbeliyim.

  • allah yazdiysa bozsun  (18.02.20 12:43:29)
yeri dışında hiçbir artısı yok. hem eski bina, hem çok küçük, hem de evin klostrofobik bir havası var.

  • sir gawain  (18.02.20 12:55:24 ~ 12:55:43)
bebek istiyorsan bence güzel. tutan da bulunur. çok düşünecek vaktin yok sanki.

  • kenarortay  (18.02.20 13:02:31)
O bina 30 değil en az 50 yıllıktır, sahibinden de 30 yaş üzerine yıl yıl seçenek yok. 40 yıllık da olsa 31+ seçiliyor 60 yıllık olsa da.

Deprem gerçeği varken ve eli kulağında iken, yeni bir eve çıkarken bu adar riskli bir ev seçmek mantıklı değil.
  • John Bloor  (18.02.20 13:10:00)
Ben beğendim ya, ama sağlamlık vs konusunu bilemiyorum tabi ki. Yatağın karşısındaki pencere ve kanepe beni çekti.

  • megalomaniac  (18.02.20 14:18:17)
ev kötü bi kere. bebek te yaşamak da çok zor. 3 sene yaşadım burnumdan geldi. trafikten eve ulaşamıyorsun, bir yere gidemiyorsun. köpek boku her yer. vale terörü vs.

  • delidiyorum  (18.02.20 16:39:29)
Bence bir sure yasamak icin guzel, bahcesi var, kirasi Bebek icin makul, evet ev kucuk ve baska yerde olsa begenilecek bir yani da yok ve Bebek'te yasamak trafik vs acisindan zor olabilir ama 1-2 seneligine, henuz konfor ve sakinligin on planda olmadigi yaslarda guzel anilar biriktirilebilecek bir yer gibi gozuktu bana ki bunu bahce katinda yasamanin fareye ve lagim basmasina kadar en kotu yanlarini yasamis biri olarak soyluyorum.

  •   (18.02.20 19:00:55)
“Rutubet takıntısı olan aramasın”
Yazmamış ilana.
Ben kesinlikle alt katı olmayan (en azından yüksek giriş) tutmam
  • otopsicocugu  (18.02.20 21:14:53)