[]

Nereye kaçsam?

Selam. Malum pazar derbi var. Ben ruh sağlığım için kendimi dünyadan izole etmeliyim. Bostancı tarafında oturuyorum. Arabayla nereye kaçsam. Sinema vs olmaz. İspark olmaz. Birinde insanlar ve telefonları var. Birinde dışarıdan ses var. Nereye çeksem arabayı da içinde film izlesem kitap okusam. Park vs de ediebilmeli. 7-9 arası lazım bana. Ne önerirsiniz.
 
Beşiktaş çarşı civarında takılabilirsin, renkli derbilerde oraları sessiz olur.


  • kanlakarisikyagmur  (17.02.20 21:06:51) 
caddebostana gidip maç bitiminden 10 dakika önce eve geçebilirsiniz. en fazla 20-30 dakika çekersiniz.


  • golgi aygıtı  (17.02.20 22:05:50) 
bırak arabayı dostum, atla trene dolmuşa, in göztepede. Orada Books & Coffee diye bir kahveci vardır, konsepti anlayacağın üzere kitaplar ve kahve. Ya kendi kitabını götür oku, ya da ordan bir kitap seç beğen oku. Okurken de bir yandan güzel kahveni yudumla... Cadde üstünde olmadığı için cadde curcunasından etkilenmiyor.


  • cedric tweedledee  (17.02.20 23:11:45) 
en güzeli ev ya boşver dışarısını.. tak kulakligini film izle veya müzik dinle veya sesli kitap dinle.


  • yedek  (18.02.20 00:13:58) 
e adalar?
burgaz falan ama..
arabayı bırak.
  • jimjim  (18.02.20 10:02:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.