haftasonu gitmelik uygun yurtdışı rotaları

nisan cuma gıdıp ptesı donmelı bi yerlere kacalım dedık vizesiz. beyruta baktık ama otel ucak e orda yeme ıcmesı derken kol gibi hesap cıktı.

gıdıp aksam guzel bır kac mekanda ıcıp gunduzlerı gezebılcegımız uygun fıyatlı vızesız nereye gıdebılırız?

Batum

  • lcha  (17.02.20 13:50:09)
gitmediyseniz en iyisi belgrad. gezip tozmak için açık/kapalı alternatif çok. eğlence mekanlarında da aynı şekilde fazla seçenek var. karadeniz taraflarındaysanız ulaşım masrafı çok olmayacağı için batum iyi bir seçenek ama uçağa atlayıp gitmeye değmez. ne beklediğinize göre değişmekle birlikte saraybosna da belgraddan geri kalmaz. bunlar dışında kiev, lviv, üsküp, karadağ'ın bir kaç şehri bir tık daha aşağıdaki alternatifler.

en büyük masraf ulaşım olacaktır o yüzden uçak kampanyalarını takip edip ona göre hareket ederdim şahsen.
  • hadsafhada  (17.02.20 13:57:17)
Kibris

  • kveldulv  (17.02.20 15:50:37)
tam olarak o tanıma uygun ve ucuz yollu şehirler aşağıdaki şekilde. (öncelik sırasına göre tercih edin)

kyiv>belgrad>tiflis>lviv>üsküp
  • soluk gecenin hikayeleri  (17.02.20 16:54:41)
her türlü kiev > belgrad

  • kanlakarisikyagmur  (17.02.20 20:17:38)