Schengen İçin Sağlık Sigortasının Aslı

Merhaba daha once schengen aldim, Italya'ya basvuracagim. Sigorta policesinin kaseli orijinalini istiyorlar mi, yoksa uzaktan yaptirip PDF olarak sunmam yeter mi? IDatayi aradim ama kimse acmadi malesef.

Bazıları ıslak imzalı istiyor evet ama pdf le gidip geçildiğini de çok gördüm. Acentenizden isteyin bölge md lüğünden kaşe imzalısını hazırlayıp versin size.

  • erty_ksk  (17.02.20 13:08:54)
ben çıktısını verdim italyaya 2019 sonu.

  • kveldulv  (17.02.20 13:15:53)
gecen hafta yunanıstana basvuru yaptık, ekimde de almanyaya yapmıştık. ikisi de ıslak ımzalı aslını ıstedı. artık boyle dedıler

  • polypropylene  (17.02.20 13:34:48)
"Öngürülen yolculuk ve Avrupa Birliği’ne üye ülkelerde kalınacak süreyi kapsayan, sağlık sorunları,
acil tedavi, hastanede yatış, hastalık ya da vefata bağlı yurda dönüş masraflarını karşılayabilecek,
en az 30.000 Euro teminatlı seyahat sağlık sigortası" yazıyor belgelerde sadece.
  • piremses  (17.02.20 14:31:01)