[]

Kayip kedi icin

Ilan verilebilecek nereler var acaba?
Bugün bi yerden gecerken bi kedi gördüm. Bi saat sonra ayni yerden gecerken hala ayni sekilde oturdugunu görünce ilgilendim biraz. tasmasi vardi siyah. Cok da uysal. Hemen kucagima geldi. Tuyleri kepeklenmis sanki. Bi seyler aldim yesin diye bi iki fotoğraf cektim. Ama sinava gitmem gerekiyordu. Aklimdan da cikmadi. Twitterda instagramda.filan kayıp kedi ilanlarina balmaya çalıştım ama boyle en kalabalik kullanicili hesaplara filan nasıl ulasabilirim ki. Yazik varsa bi sahibi nasil ariyordur.

Yer. İstanbul

 
ig: patibuldular


  • amuzende  (20.02.20 11:59:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.